• ÜRÜNLER
 NEM ALICILAR / VCI Nem Alıcı Kağıtlar

NEM ALICI KAĞITLAR (VCI)
 
Günümüzde metal korozyonu ile mücadelede kullanılan eski yöntemler (yağlama, wax ile kaplama gibi kirli, zahmetli ve pahalı yöntemler) terk edilmekte olup, bunun yerine temiz, uygulaması kolay ve çağdaş bir yöntem olan VCI teknolojileri kullanılmaktadır. 
   
VCI Nasıl Çalışır?
  
VCI ürünlerindeki özel kimyasallar uçucu bir yapıya sahiptir. Korunacak olan metaller VCI ürünleri ile sarıldığında veya paketlendiğinde, uçucu olan VCI kimyasalları ortama yayılarak metalin yüzeyinde moleküler yapıda, koruyucu bir tabaka oluşturur.Bu koruyucu tabaka  korozyona neden olabilen rutubet, tuz,çevresel kirlilik ve diğer etken maddelerin metal yüzeyine bağlanmasına engel olarak metali her türlü korozyona karşı etkin bir şekilde korur.
 
VCI Ne Kadar Zaman Koruma Sağlar?
 
VCI ürünleri, kısa süreli korumadan, uzun süreli korumaya kadar özel ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Kimi zaman günler boyu kimi zamansa yıllarca ihtiyacınız olacak korozyona karşı korumada Desi-Line VCI ürünleri sizin ihtiyaçlarınıza her zaman kusursuz çözüm getirebilecektir.
 
VCI Nerelerde Kullanılmalı?
 
VCI ürünleri korozyonun meydana gelebileceği her türlü metal uygulamalarında kolayca ve güvenle kullanılabilir. Her türlü endüstriyel uygulamada geniş bir ürün yelpazesi ile demir, çelik, çinko galvaniz, bakır, kurşun ve diğer metal kombinasyonlarındaki tüm metal ürünlerinize korozyona karşı toplam bir koruma çözümü sunarız.