• ÜRÜNLER
 NEM ALICILAR / Konteyner Nem Alıcı

KONTEYNER NEM ALICI PAKET

 

Konteyner ile yapılan sevkiyatlarda en büyük sorun olan konteyner yağmurunu engellemeye yönelik olarak özel olarak geliştirilmiş ürünümüzdür.
Uzun süren ve sürekli sıcaklık ve rutubet dalgalanmalarının yaşandığı sevkiyatlarda nemlenmenin engellenmesine yönelik tek çözümdür. 

 

Konteynerler ile yapılan denizaşırı sevkiyatlarda, yüksek rutubet ve klor içerikli deniz ortamında gündüz ve gece arasında oluşan yüksek ısı değişiminden dolayı konteyner içerisinde yoğun rutubet yoğunlaşmakta ve konteyner yağmuru dediğimiz olay meydana gelmektedir.

 

Yoğun ıslaklığın yaşandığı bu olay sevkiyat boyunca devam etmekte ve gerek ürününüz gerekse ambalajınız, hepsinden önemlisi firma imajınız kötü etkilenmektedir. Özel formülasyonu ve ambalaj yapısı ile dizayn edilen bu ürünümüz, uzun sevkiyatlar boyunca yoğunlaşmayı engelliyerek ürünlerin zarar görmeden müşteriye ulaşmasını sağlamaktadır.

 

Her biri 1 kg' lık olan özel konteyner paketlerimiz kendi ağırlığının %100'ünden fazla rutubet absorbe edebilmekte ve değişen ısıl farklarda oluşacak kondensasyona derhal müdahale edebilmektedir.

 

Bu nedenle tüm denizaşırı sevkiyatlarda kullanılması kesinlikle önerilmektedir.

 

En ekonomik ve etkin koruma yöntemidir.